Peelingi, kwasy, mikrodermabrazja

Gabinet kosmetyczny Camomile pracuje na kosmetykach nie testowanych na zwierzętach. Jedną z takich firm jest firma Bandi, wykorzystująca najnowsze trendy w kosmetyce. W swojej ofercie posiada preparaty dotleniające, preparaty z wyciągami roślinnymi, ekoceutyki, preparaty z ektoiną, kwasem cytrynowym, hialuronowym i migdałowym oraz najnowszy zabieg – mikrodermabrazję sensoryczną. Zabieg ten natychmiast poprawia jakość i wygląd skory, odpręża umysł i pobudza zmysły.
Pierwszy etap zabiegu złuszcza wierzchnią warstwę rogową, dzięki drobinom krystalicznym i fermentowanemu ekstraktowi z papai. Drugi etap uwalnia aktywną pianę wygładzając skórę. Zabieg opiera się na najnowocześniejszych składnikach takich jak ektoina, fermentowany ekstrakt z papai, drobinki krystaliczne, kurkuma, olej kokosowy, witamina E i kwas cytrynowy.
Jeśli boisz się inwazyjnych zabiegów a chcesz poprawić jakość skóry, przyjdź na manualną mikrodermabrazję sensoryczną tropical ferment fruit.
Innym zabiegiem doskonale poprawiającym jakość skóry jest kwas migdałowy. Jest to jedyny zabieg nie uwrażliwiający skóry na słońce, czyli można go robić bezpiecznie przez cały rok. Likwiduje zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia, pobudza do produkcji kolagenu i elastyny, rozświetla skórę, odmładza i dotlenia. Zmniejsza warstwę rogową naskórka, działa sebostatycznie, zwęża rozszerzone pory i zmniejsza zaskórniki i stany zapalne. Można go stosować przez cały rok, nawet przy bardzo wrażliwej skórze, naczynkowej oraz z trądzikiem różowatym. Systematycznie stosowany pozwala zachować młodszą i zdrowszą skórę o jednolitym kolorycie przez cały rok.

Zobacz także: