Autoklaw Enbio S – kombajn kosmetyczny Hebe

Autoklaw Enbio S
Autoklaw Enbio S

Autoklaw Enbio-S

Najwyższa klasa b wśród autoklawów oraz certyfikat urządzenia medycznego. To kompaktowy autoklaw do sterylizacji narzędzi zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa w gabinecie kosmetycznym.

 

 

 

Frezarka z pochłaniaczem pyłu syis

Sprzęt medyczny gwarantujący jakość oraz bezpieczeństwo przy wykonywanym zabiegu. Posiada płynną regulację obrotów z możliwością zmiany kierunków, pochłaniacz pyłu oraz elektroniczny wyświetlacz kontrolujący intensywność zabiegów.

 

 

Kombajn kosmetyczny Hebe

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego, sonoforezy i ultradźwięków, które posiada unikatowa łopatkę z wbudowanym systemem do światłoterapii oraz dwie głowice: płaska do twarzy oraz stożkowa na okolice oczu i ust.

 

 

Kawitacja to zabieg bezbolesnego oczyszczania skóry. Zjawisko to powstaje przy połączeniu cieczy np. toniku z falą ultradźwiękową w wyniku czego wytwarzane mikropęcherzyki ulegają mikroeksplozjom wytwarzając mikroenergię oczyszczając skórę z warstwy sebum, zaskórników, regulując pracę gruczołów łojowych lecząc stany zapalne, dotleniający i pobudzający skórę do samoodbudowy. Światło niebieskie wykorzystywane przy kawitacji dodatkowo działa przeciwbakteryjnie i leczy stany trądzikowe. Sonoforeza to masaż ultradźwiękowy pozytywnie wpływający na metabolizm  komórkowy skóry pobudzając ja do produkcji kagenu i elastyny. Składniki odżywcze wnikają w głąb skóry nawilżając ją, dotleniając oraz wpływając na jej zagęszczenie. Blizny i zmarszczki są mniej widoczne a plamy pigmentacyjne i cienie pod oczami znacznie rozjaśnione. Dodatkowo światło czerwone wykorzystywane przy sonoforezie działa przeciwzapalnie i przeciwstarzeniowo na skórę. Ultradźwięki są to fale dźwiękowe o niskiej częstotliwości, przekazujące energię z cząsteczki na cząsteczkę do głębszych warstw skóry. Poprawiają krążenie, uelastyczniają i ujędrniają. To głęboki mikromasaz dzięki któremu aktywizują się komórki odpowiedzialne za produkcję kagenu i elastyny, modelując rysy twarzy i działając przeciwzmarszczkowo.

Zobacz także: